Materiał na rolety zaciemniające

Materiał C100

Czy wiesz, że materiał w rolecie zaciemniającej można wymienić?

Nasze tkaniny blackout dają 100 procent stopnia zaciemnienia. Tkanina do rolet jest podgumowana. Pokryta jednostronnie gumą. Kolor gumy jest taki sam jak materiału. Wystarczy podać szerokość i wysokość starej osłony okiennej i zamówić ją w naszym sklepie. Tkanina jest odporna i nie przepuszcza światła dzięki czemu może być stosowana w biurach. Sprawdź i się przekonaj.

Czy tkanina zaciemniająca do rolet będzie pasować do moich rolet okiennych?

Jeżeli nie jesteś pewien czy po zwinięciu cały materiał zmieści się na rurce zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać e-mail z zapytaniem. Jeśli w obecnej rolecie była już zaciemniająca tkanina roletowa to jest prawie pewne, że nowa specjalna tkanina również będzie pasować.

Czy tkanina roletowa blackout ochroni przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczenia?

Oczywiście, że tak. Osłona okienna z naszego materiału zaciemni pomieszczenie i zatrzyma promieniowanie światła słonecznego w pomieszczeniu latem. Zimą znów będzie chronić przed zimnem od szyby.

Czy gama kolorystyczna jest duża?

Dysponujemy naprawdę sporym wyborem tkanin zaciemniających poliester w różnych wersjach kolorystycznych pasujących do rolet zwijanych. Odcień dobierzesz na stronie sklepu. Ożyw swoje wnętrze.

Czy te materiały pasują do dzień noc?

Tkaniny do rolet zwykłych nie pasują do dzień noc.

Czy materiał na rolety zaciemniające można prać?

Niestety żadnego materiału nie można prać. Jednak roletę można go przetrzeć wilgotną szmatką oraz odkurzyć. Materiał jest gładki i impregnowany dzięki czemu nie brudzi się zbyt szybko.

Czy materiał pasuje do okien balkonowych 200 cm?

Jeśli tylko posiadamy odpowiedni mechanizm to jak najbardziej taki materiał można wymienić.

Czy dodajecie akcesoria do wymiany tkaniny?

Tak, oczywiście dodajemy taśmę do rurki i belki obciążającej.