Żaluzje pionowe

 to prosty oraz bardzo wygodny sposób na zasłonięcie okna. Dzięki pionowym pasom reguluje stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat. Żaluzje pionowe są bardzo często stosowane w łazienkach ponieważ ich mechanizmom nie zaszkodzi para wodna i można je szybko wyczyścić. Ich możliwości są dość mocno obecnie niedoceniane. Możliwość pokrycia dużych powierzchni pasuje do każdego okna.

Dzięki dużej gamie kolorystycznej można dopasować żaluzję do swoich indywidualnych potrzeb. Żaluzje można zamontować inwazyjnie przykręcając do ściany lub sufitu. Możliwy jest wybór szerokości pasów 89mm oraz 127mm. Żaluzje wewnętrzne to jeden z najlepszych możliwych osłon okiennych jak również służy na bardzo długie lata.

Żaluzja pionowa to obecnie niezwykle modne rozwiązanie. Żaluzja okienna nie ogranicza otwierania okna. Osprzęt dostępny jest w kolorach jasnych pokazanych na karcie produktu. Minimalna szerokość żaluzji wynosi 32cm.

Żaluzje okienne jak sama nazwa wskazuje mogą być stosowane we wszystkich możliwych wnętrzach i aranżacjach. Z pewnością spełnią swoją rolę w trudnych miejscach na przykład w łazience jak również w kuchni czy w pomieszczeniu gospodarczym. Ich główną zaletą jest łatwość i szybkość pomiaru oraz montażu. Poradzi sobie z tym każda osoba. Żaluzje do okien posiadają również przeogromną ilość pasów do wyboru od kolorów jasnych białych po kremy szarości i czerń. Oczywiście są również materiały w żywych kolorach. Różnią się od siebie odcieniami jak również strukturą materiału. Żaluzje poziome mają możliwość ustawienia kąta padania światła. Bogaty wybór materiałów również podgumowanych.  Do zamówienia należy podać szerokość i wysokość według pomiaru. Pomiar znajduje się na karcie produktu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu na biuro@sunroll.pl