Plisy

Plisy okienne, rolety plisowane, plisy na okna, żaluzje okienne, plisy rolety, plisy zaciemniające, plisy okienne bezinwazyjne, rolety na skośne okna, roleta.

Prosty oraz bardzo wygodny sposób na zasłonięcie okna. Dzięki odpowiednim dopasowaniu tkaniny w pomieszczeniu tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat.

Dzięki dużej gamie kolorystycznej można dopasować roletę do swoich indywidualnych potrzeb. Plisy na wymiar można zamontować bezinwazyjnie jak również inwazyjnie przykręcając ją do ramy okiennej.

Plisy na okna również są to obecnie niezwykle modne żaluzje.

Plisy do okien jak sama nazwa wskazuje mogą być stosowane we wszystkich możliwych wnętrzach i aranżacjach. Z pewnością spełnią swoją rolę w trudnych miejscach na przykład w w pomieszczeniu gospodarczym jak również w łazience i kuchni. Ich główną zaletą jest łatwość i szybkość pomiaru oraz montażu. Poradzi sobie z tym każda osoba. 

Żaluzje plisowane mają pełną ofertę materiałów. Osłona dachowa również może zaciemniać pomieszczenie. Profil plisy na wymiar. Oferowana zasłona plisowa daje prywatność i funkcjonalność. Sprawdź nas!

Plisy okienne na wymiar

Plisy termoizolacyjne w naszym sklepie internetowym mają najwyższą jakość. Chronią pomieszczenie od promieni słonecznych przez długie lata nie tracąc koloru i dalej będą się plisować. Pasują do każdego wnętrza. Osłony okienne można zsuwać i przesuwać na część okna w pionie. System harmonijkowy pasuje również do okna dachowego. W ofercie mamy również termoizolacyjny blackout. Plisy bezinwazyjne to znakomity pomysł by nie wiercić w ramie okna tylko nałożyć plisy na ramę okna. Oferujemy plisy w konkurencyjnych cenach, mamy bogatą ofertę materiałów dostępną w naszym sklepie. Możesz mieć pewność idealnego dopasowania. Steruj ilością światła w swoim domu. Rolety plisy zaciemniają w zależności od materiału. Plisy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Plisy premium mogą być przykręcane do listw przyszybowych, nakładane na ramę okna lub przykręcane w świetle szyby. Szeroka gama kolorów.