Żaluzje aluminiowe

 to prosty oraz bardzo wygodny sposób na zasłonięcie okna. Dzięki poziomym piórom reguluje stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat. Żaluzje na wymiar są bardzo często stosowane w łazienkach ponieważ ich mechanizmom nie zaszkodzi para wodna i można je szybko wyczyścić. Ich możliwości są dość mocno obecnie niedoceniane.

Dzięki dużej gamie kolorystycznej można dopasować żaluzję do swoich indywidualnych potrzeb. Żaluzje aluminiowe można zamontować nieinwazyjnie nakładając je na ramę okna lub inwazyjnie przykręcając do ramy okna lub przykręcając żaluzje do listew przyszybowych. Możliwy jest wybór szerokości lameli 25mm oraz 16mm. Żaluzje wewnętrzne to jeden z najtańszych możliwych osłon okiennych jak również służy na bardzo długie lata.

Żaluzje wewnętrzne to obecnie niezwykle modne rozwiązanie, wyposażona w prowadnice żyłkowe utrzymujące żaluzje podczas uchylania okna oraz system napinający żyłkę. Żaluzja okienna nie ogranicza otwierania okna. Osprzęt dostępny jest w kolorach biały, beż, brąz, srebrny. Minimalna szerokość żaluzji wynosi 32cm.

Żaluzje okienne jak sama nazwa wskazuje mogą być stosowane we wszystkich możliwych wnętrzach i aranżacjach. Z pewnością spełnią swoją rolę w trudnych miejscach na przykład w łazience jak również w kuchni czy w pomieszczeniu gospodarczym. Ich główną zaletą jest łatwość i szybkość pomiaru oraz montażu. Poradzi sobie z tym każda osoba. Żaluzje do okien posiadają również przeogromną ilość piór do wyboru od kolorów jasnych białych po kremy szarości i czerń. Oczywiście są również materiały w żywych kolorach. Różnią się od siebie odcieniami jak również strukturą materiału. Żaluzje poziome mają możliwość ustawienia kąta padania światła. Bogaty wybór kolorów również drewnopodobnych. Mamy również możliwość wykonania żaluzji poziomych w opcji full color gdzie szyna sznurki pióra i obciążnik są w tym samym kolorze również drewnopodobnym. Do zamówienia należy podać szerokość i wysokość według pomiaru. Pomiar znajduje się na karcie produktu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu na biuro@sunroll.pl