Plisy w oknach i ich możliwości

Plisy 

To bardzo nowoczesne i modne rozwiązanie na zasłonięcie Twoich okien. Plisy na okna są funkcjonalne i praktyczne dzięki czemu możemy je podnieść od dołu lub opuścić od góry do dowolnego miejsca na szybie. Plisy do okien nie utrudniają otwierania okien jak to się często dzieje w roletach w kasecie, ponieważ są produktem z dość cienkim mechanizmem. Mogą być również zamontowane w świetle szyby dzięki temu wogóle nie zajmują miejsca na ramie okiennej. Plisa ma niesamowicie łatwy montaż i demontaż dzięki czemu w bardzo łatwy sposób umyjesz swoje okna.

Żaluzje plisowane mogą być stosowane prawie we wszystkich możliwych oknach również tych niestandardowych na przykład w kształcie koła, trójkąta, trapeza, łuku. Wystarczy napisać do nas wiadomość na biuro@sunroll.pl i podesłać zdjęcie swojego okna a my pokażemy jak zmierzyć okno by plisa pasowała. Szeroki wachlarz rozwiązań odnośnie montażu pozwoli dopasować produkt do klienta. 

Plisy można zamontować na 3 sposoby w tym również całkowicie bezinwazyjnie na wieszakach wystarczy zaznaczyć w zamówieniu. Montaż inwazyjny w świetle szyby oraz montaż inwazyjny przykręcany na listwy przyszybowe.

Niezwykle szeroka gama materiałów pozwala dopasować żaluzję do danego wystroju mieszkania. Posiadamy w ofercie plisy wykonywane z następujących  tkanin takich jak: Trend Soft/ FEMI, KAMARI PEARL, MESSA, GRAFIC, SAMOA, TORRES, STONE, JAKARTA,KENT, YORK, TOSCA, SOFIA, AMAZONE, BRUSSEL, LEIPZIG, TOSCA, SHINE oraz AVANGARDA.

Dostępne kolory mechanizmów to biały, brąz RAL 8019, kremowy, RAL 1014, srebrny, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, dąb bagienny, sosna. Jak widać nasze plisy znajdą zastosowanie nawet u najbardziej wymagającego klienta. Plisy w oknach prezentują się znakomicie dlatego stają się obecnie jedną z najmodniejszych osłon okiennych dostępną na rynku europejskim. Polecamy zapoznać się z naszym asortymentem i dostępnymi materiałami. Plisy rolety to także wspaniałe rozwiązanie do urządzenia biura. Pomagamy w dobraniu koloru i staramy się wysłać klientowi na maila jak największą ilość zdjęć materiałów tak by wybór był satysfakcjonujący. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji klienta od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do zadawania pytań. Pozdrawiamy Zespół Sunroll

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili