Materiał do rolet na wymiar Tkanina na rolety okienne Sklep internetowy Sunroll.pl

Materiał do rolet mini w kasecie oraz dachowych

Wymiana starego materiału na nowy. Dzięki dużym powierzchnią tkaniny w pokoju tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat.

Dzięki dużej gamie kolorystycznej można dopasować roletę do swoich indywidualnych potrzeb. 

Materiał na wymiar można również wymienić w kasecie jak i również w roletach wolnowiszących są to obecnie niezwykle modne rolety. Wymiana jest niezwykle prosta.

Materiał na zamówienie jak sama nazwa wskazuje może być stosowany we wszystkich możliwych wnętrzach i aranżacjach. Z pewnością spełnią swoją rolę w trudnych miejscach na przykład w w pomieszczeniu gospodarczym jak również w łazience i kuchni. Ich główną zaletą jest łatwość i szybkość pomiaru oraz montażu. Poradzi sobie z tym każda osoba. 

Jak dobrać właściwą tkaninę do rolety?

Posiadamy również przeogromną ilość tkanin do wyboru od kolorów jasnych białych po kremy szarości i czerń. Oczywiście są również materiały w żywych kolorach. Różnią się od siebie odcieniami jak również strukturą materiału. Materiał do rolet z pierwszej grupy cenowej jest stosunkowo lekko tkany. Kolory jasne lepiej przepuszczają światło a im ciemniejsze kolory tym lepsze zaciemnienie. Materiał na wymiar z grupy pierwszej jest najtańszym możliwym rozwiązaniem. Z grupy drugiej jest już tkany grubiej dzięki czemu lekkie przyciemnienie pokoju możemy uzyskać już przy materiałach jaśniejszych na przykład beże szarości brzoskwinie. Jest również bardzo przystępny cenowo. Materiał z grupy trzeciej jest grubo tkany. Posiada perłowaną strukturę, która traci się po przyłożeniu do okna. Rolety materiałowe wtedy wyglądają niezwykle elegancko. Materiał z grupy czwartej jest powleczony gumą od strony zewnętrznej i tkaniną od wewnętrznej, dzięki czemu zaciemnia pomieszczenie całkowicie nawet przy jasnych materiałach. Jest to już jednak droższa opcja. Tkanina z grupy piątej jest o tyle ciekawy, że posiada zewnętrzną stronę pokrytą srebrnym tworzywem a wewnętrzną tkaniną. Dzięki czemu tkanina również zaciemnia całkowicie pomieszczenie ale również w pogodne dni odbija promienie słoneczne.

Wymiana materiału w roletach?

Wymiana tkaniny w roletach nie jest trudna wymaga jednak precyzji w równym przyklejeniu materiału na rurkę, tak by tkanina chodziła równo na oknie. Najlepiej najpierw obejrzeć dokładnie jak wykonana jest stara roleta i wtedy ocenić swoje umiejętności manualne. Obciążnik materiału wystarczy nałożyć na tkaninę, tak jak to było wykonane wcześniej. Najlepiej złożyć kawałek tkaniny i wsunąć w listewkę. Zmiana tkaniny naprawdę nie jest niczym trudnym nawet w roletach w kasecie z prowadnicami, wystarczy jedynie rozkręcić mechanizm kasetowy i wyciągnąć rurkę z tkaniną. Dalej schemat jest taki sam jak wcześniej.

Jaki jest koszt wymiany tkaniny w rolecie? Cena zależy od materiału

Wymienić tkaninę jest łatwo ale czy się opłaca? Na to pytanie nie jest łatwo odpowiedzieć. Wszystko zależy od tego jak drogi mamy obecny materiał i czy chcemy inwestować w nowy mechanizm, który posłuży kolejne lata. Jeżeli wynajmujemy mieszkanie i mechanizmy są ok to najlepiej jest wymienić stary materiał na nowy i nie inwestować zbyt dużo środków. Jednakże jeśli mechanizmy są uszkodzone to najlepiej jest wymienić wszystko na nowe produkty. Zakup nowej osłony okiennej będzie się prezentować bardzo estetycznie.

A może planujesz remont wnętrza, kupujesz nowe dodatki i dotychczasowe rolety nie pasują do nowego stylu?

Rolety materiałowe są wdzięcznym produktem, dzięki nim możemy realnie wpłynąć na wygląd naszego okna. Planujesz generalne porządki przed świętami lub na wiosnę? Dokładnie wtedy najczęściej dokonujemy zmiany w roletach. Jest to szybki sposób na zmianę aranżacji wnętrza

A co się dzieje w przypadku, gdy pod wpływem silnego użytkowania roleta już nie prezentuje się tak efektownie, jak na początku?

Najczęściej powodem takiego stanu rzeczy jest po prostu starość marketowego materiału. Nasze produkty są impregnowane dzięki czemu zachowują swój idealny wygląd i nie przyciągają zbytnio kurzu. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy najlepiej jest sprawdzić czy stary osprzęt działa poprawnie. Jeśli nie należy kupić nowe rolety.

Gdzie można kupić materiał na rolety?

W naszym sklepie oczywiście! Wytniemy nowy materiał na Twój indywidualny wymiar. Tkanina w rolecie kasetowej również. Możesz śmiało zdecydować się na takie rozwiązanie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu biuro@sunroll.pl postaramy się jak najlepiej doradzić. Pozdrawiamy Zespół Sunroll

Podziel się tym postem

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili