Rolety dzień noc w kasecie

ALU

Żaluzje okienne to nowatorski oraz bardzo modny sposób na zasłonięcie okna. Dzięki poziomym pasom reguluje stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat.

Okna z roletami dzięki dużej gamie kolorystycznej można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Rolety dzień noc można zamontować nieinwazyjnie nakładając je na ramę okna lub inwazyjnie przykręcając lub przyklejając do ramy okna. Rolety są najwyższej jakości.

Rolety dzień noc na wymiar to obecnie niezwykle modne rolety, połączenie materiału z siateczką podwójnie zwinięte na rurce.

Kolory rolet w swojej ofercie mamy ogromną ilość kolorów. Sprawdź w konfiguratorze.

Rolety czy żaluzje sam zdecyduj. Rolety dzień noc można zasunąć całkowicie lub potraktować jak żaluzje

Rolety wewnętrzne na wymiar jak sama nazwa wskazuje mogą być stosowane we wszystkich możliwych wnętrzach i aranżacjach. Z pewnością spełnią swoją rolę w trudnych miejscach na przykład w łazience jak również w kuchni czy w pomieszczeniu gospodarczym. Ich główną zaletą jest łatwość i szybkość pomiaru oraz montażu. Poradzi sobie z tym każda osoba. Rolety na okna dzień i noc posiadają również przeogromną ilość tkanin do wyboru od kolorów jasnych białych po kremy szarości i czerń. Oczywiście są również materiały w żywych kolorach. Różnią się od siebie odcieniami jak również strukturą materiału. Materiał do rolet z pierwszej grupy cenowej jest stosunkowo lekko tkany. Kolory jasne lepiej przepuszczają światło a im ciemniejsze kolory tym lepsze zaciemnienie. Materiał na wymiar z grupy pierwszej jest najtańszym możliwym rozwiązaniem. Materiał z grupy drugiej jest już tkany grubiej dzięki czemu lekkie przyciemnienie pokoju możemy uzyskać już przy materiałach jaśniejszych np beże szarości brzoskwinie. Jest również bardzo przystępny cenowo. Materiał z grupy trzeciej jest grubo tkany. Posiada perłowaną strukturę, która traci się po przyłożeniu do okna. Rolety materiałowe wtedy wyglądają niezwykle elegancko. Materiał z grupy czwartej jest powleczony gumą od strony zewnętrznej i materiałem od wewnętrznej, dzięki czemu zaciemnia pomieszczenie całkowicie nawet przy jasnych materiałach. Jest to już jednak droższa opcja. Materiał z grupy piątej jest o tyle ciekawy, że posiada zewnętrzną stronę pokrytą srebrnym tworzywem a wewnętrzną materiałem. Dzięki czemu tkanina również zaciemnia całkowicie pomieszczenie ale również w pogodne dni odbija promienie słoneczne.